Wspólnoty mieszkaniowe

Panele na dachu budynku sposobem na obniżenie kosztów eksploatacji.

Korzyści z instalacji:

Proponujemy instalacje o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa pożarowego, zapewniające bezpieczną instalację i eksploatację na wszystkich budynkach wielorodzinnych, akceptowane przez straż pożarną.
 • obniżka kosztów utrzymania obiektu zapewniająca znaczne oszczędności
 • uniezależnienie kosztów bieżącego utrzymania od podwyżek cen,
 • panele słoneczne jak i cała instalacja są bardzo trwałe i pracują bezobsługowo przez wiele lat.
 • Wyjątkowo długa gwarancja
  Nasze instalacje i wszystkie ich elementy są objęte długą gwarancją – 10, 12 a nawet ponad 20lat. Dla utrzymania gwarancji nie są potrzebne ŻADNE przeglądy okresowe!
 • Inwestycja lepsza niż jakiekolwiek lokaty. Zwrot kosztów przy założeniu dzisiejszych cen prądu (wiemy, że na pewno będą one rosły) nastąpi już po 4-6 latach*, długo przed upływem 10-letniej gwarancji na urządzenia. Zaś trwałość urządzeń szacowana jest na minimum 20-25 lat. Oszczędności uzyskane przez te lata będą ogromne.
 • Prawidłowo dobrana instalacja kosztuje tyle, ile wyniosą wydatki na prąd w ciągu kilku najbliższych lat. Z tą różnicą, że pieniądze wydane na prąd są tracone bezpowrotnie, a pieniądze wydane na nasze panele wrócą po tym czasie z nawiązką, kiedy będą potrzebne na przykład na niezbędne remonty..

Pomożemy dobrać odpowiednią instalację.

Uwarunkowania prawno-ekonomiczne
 • Według stanu prawnego na dzień 15.11.2019 wspólnoty mieszkaniowe montujące instalację o mocy do 50kW na potrzeby własnej nieruchomości są objęte takimi samymi zasadami jak prosumenci , tzn. nadwyżkę energii elektrycznej mogą „przechowywać” w sieci energetycznej aby odebrać ją w późniejszym terminie (do roku).
 • Nie są konieczne żadne koncesje,zezwolenia, pozwolenia W szczególności nie jest wymagane pozwolenie na budowę ani nawet zgłoszenie wykonywanych robót. Nie jest konieczne ustalanie warunków przyłączeniowych z zakładem energetycznym.
 • Moc podłączanej instalacji nie może być większa od mocy przyłączeniowej określonej w umowie z dostawcą prądu, w razie potrzeby należy wystąpić o zwiększenie mocy przyłączeniowej (rzadko pojawia się taka konieczność).
Galeria
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych