Dotacje i finansowanie

Strona główna » Dotacje / Dofinansowania

Dla naszych klientów przeprowadzimy analizę, wskażemy najkorzystniejsze źródło finansowania i pomożemy w załatwieniu formalności

Dotacje i finansowanie

Dofinansowanie dla Klientów indywidualnych

Zapewniamy bardzo korzystne finansowanie inwestycji w oparciu o preferencyjne kredyty BGŻ BNP PARIBAS. Będziemy pośredniczyć pomiędzy Tobą a placówką w Białymstoku, pomagając Ci uzyskać maksymalnie korzystne warunki. Fotowoltaika szybko zwróci się w niższych rachunkach!

Program Priorytetowy „MÓJ PRĄD” na rok 2021

Osoby fizyczne, wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, mogą otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę. Ma ono formę dotacji do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia, ale nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie. Dofinansowanie można pozyskać na mikroinstalacje fotowoltaiczne o mocy od 2kW do 10kW. Szczegóły na stronie: https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-moj-prad a także na stronach NFOŚiGW:
http://nfosigw.gov.pl/moj-prad/
oraz
http://nfosigw.gov.pl/gfx/nfosigw/userfiles/files/moj_prad/jak_wypelnic_wniosek_moj_prad.pdf

Fotowoltaika dla firmy

Zapewniamy finansowanie leasingowe.

Przygotowujemy wnioski o dotacje do fotowoltaiki z aktualnie dostępnych programów na dofinansowanie nowych technologii w przedsiębiorstwach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na 2021 rok.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt. Pomagamy przede wszystkim firmom z miasta Białystok i miejscowości z woj. podlaskiego.

Korzystne dofinansowanie sprawia, że fotowoltaika staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Poznaj programy dotacji na 2021 rok!

Początkowo ogniwa fotowoltaiczne były stosunkowo drogie, a tym samym trudno dostępne. Jednak rozwój technologii oraz kolejne możliwości uzyskania dofinansowania sprawiły, że ceny zaczęły spadać. Fotowoltaika znalazła się w finansowym zasięgu wielu nowych osób. W PSMSolar stale trzymamy rękę na pulsie, śledząc wszelkie zmiany w prawie energetycznym. Starając się o dofinansowanie w 2021 roku trzeba postępować inaczej, niż jeszcze kilka lat wstecz. Inicjatywy unijne, państwowe czy Urzędu Miasta Białystok – co chwila jedne programy się kończą, inne zaczynają. W tak złożonej i istotnej dla środowiska kwestii, jak fotowoltaika, możliwie najwyższe dofinansowanie odgrywa kluczową rolę przy podejmowaniu decyzji. Jesteśmy w branży nie od wczoraj, więc chętnie pomożemy Ci w pozyskaniu środków na kompleksową realizację całej inwestycji. Mamy konkretne propozycje dofinansowania zarówno dla prywatnych odbiorców, którzy chcą zostać prosumentami, jak też na dotacje dla przedsiębiorców z Białegostoku i okolic. Zapoznaj się z pełną gamą zalet instalacji fotowoltaicznych i nie zwlekaj z podjęciem decyzji! W 2021 roku wciąż można uzyskać duże dofinansowanie na ekologiczne źródła energii, a fotowoltaika niejednokrotnie staje się źródłem dochodów dla użytkownika! W mieście Białystok i na Podlasiu jest coraz więcej takich przypadków, do czego przyczyniamy się doskonałymi urządzeniami oraz fachowymi usługami specjalistów PSMSolar.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych