Kościoły i instytucje kościelne

Obniżenie bieżących kosztów utrzymania i bardzo korzystna lokata

Korzyści z instalacji:

Proponujemy instalacje wykonane w najnowszej technologii o największym dostępnym stopniu bezpieczeństwa pożarowego, zapewniające bezpieczną instalację i eksploatację na wszystkich budynkach użytkowanych przez Kościół i instytucje kościelne.
  • obniżka kosztów utrzymania obiektu zapewniająca znaczne oszczędności
  • uniezależnienie kosztów bieżącego utrzymania od podwyżek cen,
  • panele słoneczne jak i cała instalacja są bardzo trwałe i pracują bezobsługowo przez wiele lat.
  • Wyjątkowo długa gwarancja
    Nasze instalacje i wszystkie ich elementy są objęte długą gwarancją – 10, 12 a nawet ponad 20lat. Dla utrzymania gwarancji nie są potrzebne ŻADNE przeglądy okresowe!
  • Inwestycja lepsza niż jakiekolwiek lokaty. Zwrot kosztów przy założeniu dzisiejszych cen prądu (wiemy, że na pewno będą one rosły) nastąpi już po 4-6 latach*, długo przed upływem 10-letniej gwarancji na urządzenia. Zaś trwałość urządzeń szacowana jest na minimum 20-25 lat. Oszczędności uzyskane przez te lata będą ogromne.

Prawidłowo dobrana instalacja kosztuje tyle, ile wyniosą wydatki na prąd w ciągu kilku najbliższych lat. Z tą różnicą, że pieniądze wydane na prąd są tracone bezpowrotnie, a pieniądze wydane na nasze panele wrócą po tym czasie z nawiązką. Pomożemy dobrać odpowiednią instalację.

Uwarunkowania prawno-ekonomiczne
  • Według stanu prawnego na dzień 15.11.2019 instytucje kościelne montujące instalację o mocy do 50kW na potrzeby własnej nieruchomości są objęte takimi samymi zasadami jak prosumenci, tzn. nadwyżkę energii elektrycznej mogą „przechowywać” w sieci energetycznej aby odebrać ją w późniejszym terminie (do roku).
  • Nie są konieczne żadne koncesje,zezwolenia, pozwolenia W szczególności nie jest wymagane pozwolenie na budowę ani nawet zgłoszenie wykonywanych robót. Nie jest konieczne ustalanie warunków przyłączeniowych z zakładem energetycznym.
  • Moc podłączanej instalacji nie może być większa od mocy przyłączeniowej określonej w umowie z dostawcą prądu, w razie potrzeby należy wystąpić o zwiększenie mocy przyłączeniowej (rzadko pojawia się taka konieczność)
Galeria
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych