Czym się zajmujemy

Czym się zajmujemy

Oferujemy kompleksową realizację inwestycji, począwszy od analizy potrzeb klienta i koncepcji inwestycji, audytu technicznego i prac projektowych, przez dobór odpowiednich komponentów po prace montażowe i obsługę serwisowo-gwarancyjną.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Stawiamy przede wszystkim na jakość i niezawodność, zarówno jeśli chodzi o stosowane podzespoły jak i usługę montażu. Oferowane przez nas mikroelektrownie fotowoltaiczne są efektem indywidualnych projektów, popartych głęboką analizą i dokładnymi obliczeniami. Starannie dobrane pod względem technicznym i optymalne cenowo pozwalają obniżyć koszty energii elektrycznej, równocześnie chroniąc środowisko.
Staranny dobór dostawców gwarantuje, że w naszej ofercie znajdują się produkty o najwyższej jakości, pochodzące z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych wiodących producentów. Jest to bardzo ważne ze względu na wieloletnią gwarancję udzielaną naszym klientom. Z kolei dzięki starannemu doborowi współpracowników zapewniamy najwyższy poziom usług.
To gwarantuje wieloletnią ochronę inwestycji naszych klientów.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego projektu i do każdego klienta.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych