Masz instalację fotowoltaiczną? Zainwestuj jeszcze w pompy ciepła!

O korzyściach wynikających z uruchomienia własnej elektrowni słonecznej przekonywaliśmy już wielokrotnie. I zdążyliśmy zauważyć, że najmocniej do wyobraźni naszych Klientów przemawiają argumenty finansowe. Liczą się konkretne, policzalne oszczędności! Wychodząc tym oczekiwaniom naprzeciw, proponujemy nowoczesne pompy ciepła. Zasilane prądem z fotowoltaiki, stają się jeszcze bardziej opłacalnym rozwiązaniem.

Wydajna pompa zamienia blisko 100% pobranej energii elektrycznej w ciepło

A rewelacyjnie wysoka sprawność to tylko jedna z wielu zalet używanych przez nas urządzeń. Parametry techniczne dają spore pojęcie o tym, ile możesz zyskać. Otóż 1 kilowat energii elektrycznej wytwarza nawet 5 kW energii cieplnej. Tym samym pompy ciepła są wielokrotnie efektywniejsze od tradycyjnych grzejników i systemów ogrzewania. Te urządzenia sprawdzają się zarówno przy podwyższaniu temperatury pokojowej do komfortowego poziomu, jak też zapewnieniu dostępu do gorącej wody. Pompa ciepła od naszego partnera utrzymuje pełną efektywność i niezawodność nawet w trudnych warunkach. Mróz rzędu -25°C w żaden sposób nie wpływa na ich działanie. Z naszych wyliczeń jasno wynika, że połączenie pomp ciepła z fotowoltaiką przynosi ogromne oszczędności, nawet 7 tysięcy złotych rocznie w gospodarstwie domowym!

W PSM Solar oferujemy pompy ciepła od japońskiego producenta Daikin

To renomowana, doskonale znana w naszej branży firma. Dzięki bliskiej, systematycznie zacieśnianej współpracy mamy dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii. I możemy je wdrażać u Klientów naszej firmy – co robimy z niekłamaną przyjemnością. Jednym z trendów, na które warto zwrócić większą uwagę, są rozwiązania energooszczędnościowe. Inwerterowe sterowanie silnikami w pompach ciepła pozwala zmniejszyć zużycie prądu nawet o 30%. Dzięki temu moc z ogniw fotowoltaicznych możesz wykorzystać do zasilania pozostałych urządzeń w swoim domu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, zadzwonisz lub napiszesz na firmowy mail PSM Solar. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dot. pomp ciepła i ich połączeń z instalacjami fotowoltaicznymi.

Panele fotowoltaiczne odporne na zachmurzenie. Zobacz, jak działają!

Panele fotowoltaiczne odporne na zachmurzenie. Zobacz, jak działają! Nieprzewidywalna, zmienna pogoda odstrasza niektórych przed instalacją ogniw słonecznych. Dni, w których…
CZYTAJ DALEJ

Fotowoltaika dla odbiorców indywidualnych. Ile zyskasz na energii słonecznej?

Fotowoltaika dla odbiorców indywidualnych. Ile zyskasz na energii słonecznej? Produkcja prądu na własny użytek z paneli fotowoltaicznych ma wiele zalet.…
CZYTAJ DALEJ
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych